Odkud jsem přišel, proč žiji na Zemi a kam odcházím
Originální název: Woher komme ich, wozu lebe ich, wohin gehe ich
Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Carolus - 2016
ISBN: 978-80-905018-4-3

Carolus (2016) 978-80-905018-4-3 114
Carolus (2007) 80-903718-1-7 136

Nakladatel: Carolus

Běžně se o tom nemluví, ale nejsme ve vesmíru sami. Známe svoje hmotné sousedy, ale v této knize můžeme také poznat své nehmotné duchovní přátele. Poznáme je zprostředkovaně, protože kontakt s těmi čistými a kvalitními je obtížný, předpokládá totiž kvalitní vědomý a smysluplný život. Nell, Robert a Karel s Emanuelem v této knize sdělují informace, které se jaksi z vědomí lidstva vytratily – po smrti odcházíme do dalších oblastí a v těch se vzděláváme, cesta k naší čistotě a později dokonalosti je dlouhá a zejména na Zemi, vlivem negativity velmi náročná. Pozemský život je však obrovskou příležitostí pochopit jak odolávat nástrahám, jak zmírňovat budoucí události a také jak poznat sounáležitost všech světů. Je příjemné poznání, které nám autorka předává, že nejsme na všechno sami, že jsme děti jednoho Otce a že Kristus opravdu spojil s touto planetou svůj život. Kniha je konkrétním návodem k životu pro ty, kteří hledají pravdu, lásku a cestu domů. (Založil/a: Nemo)