Slyšíte nás?

Podtitul: Pavla Gomba o lidské rodině

Nezjištěno / Jiné - 2004
ISBN: 80-903354-0-3

Nezjištěno / Jiné (2004) 80-903354-0-3 112

Přestože se šest miliard dnes žijících lidských jedinců liší barvou kůže, zvyklostmi a vyznávánými hodnotami, my všichni sdílíme společné genetické dědictví, které významně ovlivňuje naše zařazení a chování ve velké lidské rodině. Přežití v dnešním propojeném světě stále více závisí na tom, do jaké míry jsou jednotliví členové lidské rodiny schopni respektovat názory a hodnoty, které jsou často podstatně odlišné od jejich vlastních. V této knize dává Pavla Gomba zaznít hlasům vzdálených a slabých s nadějí, že jejich volání nevyjde na prázdno a že tentokrát sytý hladovému uvěří. Na tom, co uděláte, až dočtete tuto knihu, mohou záviset osudy mnoha tisíců dětí.
Nakladatel: Newfinances (Založil/a: Nika_D)

princezna89
  15. 7. 2013, 21:14
My hubneme a oni by se tak rádi najedli. My nosíme oblečení za tisíce a oni tak rádi měli alespoň jeden pár dobře padnoucích bot. My odcházíme ze škol a oni by tak rádi uměli alespoň číst, psát a počítat. My si stěžujeme, oni stále věří.
Doporučuji přečíst!!