Modlitba

Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Návrat domů - 2010
ISBN: 978-80-7255-225-2

Návrat domů (2010) 978-80-7255-225-2 192

Stejně jako miliony dalších křesťanů považoval Dr. Larry Crabb svůj modlitební život za chabý - jednotvárný, intenzivní pouze v obdobích krize, občas smysluplný a vášnivý, ale většinou mdle rutinní. Ale pro každého, kdo by se chtěl modlit a na modlitbě mu velice záleží, avšak je svým modlitebním životem již otrávený a neví, kde hledat pomoc, představuje tato průkopnická kniha velikou naději na změnu. Začalo se dít něco nového, skutečného a hlubokého, říká Larry Crabb. Nastalo to poté, kdy začal praktikovat čtyři kroky toho, co nazývá modlitba k Otci – revoluční přístup k rozhovoru s Bohem a radosti z Boha. Tím, že nám autor popisuje svou cestu i to, jak se učil chápat tajemství modlitby, nás vede k tomu, abychom viděli sebe a Boha v úplně jiném světle..., které změní způsob, jak s Bohem mluvíme a jak mu nasloucháme. (Založil/a: dejw)