Osm perel moudrosti

Osm perel moudrosti

Fontána - 2012
ISBN: 978-80-7336-668-1

Fontána (2012) 978-80-7336-668-1 294

Tato kniha obsahuje esenci životní filosofie Kurta Tepperweina. Po více než třiceti letech úspěšné práce shrnuje tento učitel života vše, proč jej milují miliony čtenářů na celém světě. Souhrn všech svých vědomostí zde spojuje do „osmi perel“: Smysl, hojnost, manifestace, víra, uzdravení, láska, synergie, uskutečnění. Zároveň tím vytváří logický a přesvědčivý systém, který zahrnuje všechny podstatné otázky týkající se zdraví a spirituální orientace a který zároveň poskytuje rady ke zvládání případných problémů. Jak najdu vztah ke smyslu svého života? Pomáhá soucit opravdu za všech okolností? Jak se mohu stát z domnělé oběti spolutvůrcem svého osudu? Cvičení a dotazníky nás zvou k tomu, abychom se interaktivně pustili na napínavou cestu sebepoznání a transformace. (láska, víra, synergie, uzdravení, uskutečnění, manifestace, hojnost, smysl) (Založil/a: radish)