Jak jsme na tom. A co dál?

Jak jsme na tom. A co dál?

Podtitul: Strategický audit České republiky

Originální název: Jak jsme na tom. A co dál?

SLON - 2005
ISBN: 80-86429-45-8

SLON (2005) 80-86429-45-8 212

Kniha analyzuje uplynulý vývoj i současnou situaci České republiky. Činí tak srozumitelnou, atraktivní a názornou formou s užitím schémat, tabulek a grafů v mezinárodním srovnání. Vytváří základ pro úvahy o budoucnosti české společnosti a ekonomiky v následujících 15 letech a navrhuje možné strategické volby.
Cílem publikace je otevřít širší veřejnou diskusi o strategických otázkách, výzvách a rizikách dalšího vývoje jednotlivých oblastí české společnosti a podpořit perspektivní myšlení všech, kteří se podílejí na rozhodování o jejím osudu.
Je určena všem, kteří se zajímají o veřejné otázky: studentům a učitelům na středních a vysokých školách, podnikatelům, pracovníkům neziskového sektoru, úředníkům na ministerstvech, v krajích i obcích, zastupitelům, politikům a všem, jimž není lhostejná naše společná budoucnost a kteří se o ní chtějí dovědět více, aby se mohli lépe rozhodovat. Autoři publikace jsou členy výzkumného týmu Centra pro sociální a ekonomické strategie (CESES) Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. (Založil/a: Nika_D)