Poselství zvířecích průvodců

Podtitul: Kniha a 44 karet

Synergie - 2013
ISBN: 978-80-7370-228-1

Synergie (2013) 978-80-7370-228-1

Zvířecí průvodci jsou duchovními pomocníky, kteří vám dokážou poskytnout vedení při hle­dání odpovědí na jakoukoli otázku ohledně vašeho života. V těchto 44 vykládacích kartách Stevena D. Farmera vám každý zde vyobrazený zvířecí průvodce přináší jasné a výstižné poselství, které vám poskytne praktické rady v souvislosti s jakoukoli vaší otázkou. Srozumitelná knížka, která je sou­částí tohoto balení, obsahuje podrobné instrukce, které vám pomohou provádět přesný výklad sobě i ostatním, a podrobně vysvětluje poselství každého z duchovních zvířecích průvodců. Nepotřebujete žádné zvláštní školení ani nadání, abyste si dokázali zavolat na pomoc nebo pro uzdravení zvířecího průvodce. Přicházejí ke komukoli, kdo své volání myslí upřímně. Zvířecí průvodci nám s nesmírnou radostí pomáhají, kdykoli to potřebujeme. (Založil/a: al-ma)

Steven D. Farmer Steven D. Farmer