Získejte lidi na svou stranu

Získejte lidi na svou stranu

Podtitul: Jak s pomocí druhých dosáhnout velkých cílů

BETA Dobrovský - 2013
ISBN: 978-80-7306-543-0

BETA Dobrovský (2013) 978-80-7306-543-0 320

Jeden z nejlepších byznysmenů světa zakládá firemní kulturu na důvěře v lidi David Novak, mimořádně úspěšný generální ředitel firmy Yum! Brands (Kentucky Fried Chicken, Pizza Hut a Taco Bell) přichází s jednoduchými, přesto vysoce efektivními pravidly leadershipu, které může aplikovat každý, od ředitele velké společnosti až po majitele malé firmy. Úspěšnost gigantu Yum! Brands dokazuje, že Novakovi se podařilo vytvořit tým lidí, kteří se dokážou pro vizi svého leadera nadchnout a odhodlaně pracují na tom, aby změnili plány v realitu. Chcete-li se stát skvělým leaderem, povzbuzujte své lidi na každém kroku, dívejte se na svět z jejich perspektivy, nebojte se velkých cílů, netvařte se, že vždycky všechno víte, neříkejte „zkusme to“, ale „my to zvládneme“, zbavte se cyniků, kteří neustále pochybují. (Založil/a: al-ma)