Znamení run

Originální název: Runemarks

Knižní klub - 2008
ISBN: 978-80-242-2057-4

Knižní klub (2008) 978-80-242-2057-4 432

Dívence, narozené se znamením runy na ruce, se všichni zdaleka vyhýbají. Je poznamenána dávnými bohy, a proto všem nebezpečná. Jediného přítele však má - a ten ji naučil znát runy i ovládat kouzla. Odváží se Maddy proniknout do hory a sestoupit do podzemního světa? Jen tak může zabránit nejhoršímu.

Dobrodružný příběh prodchnutý atmosférou severských ság - divoký, nebezpečný a nespoutaný. (Založil/a: japol)

Melian
  7. 8. 2013, 11:41
Úžasná atmosféra severské mytologie, krásný příběh. Kniha má dobrý spád, čte se hezky, ačkoliv v závěrečném finále knihy jsem se docela ztrácela. Souhlasím s TajemnaM, malé děti si z ní neodnesou to, co starší čtenář.
TajemnaM
  30. 10. 2011, 7:50
Neobyčejně promyšlený a poutavý příběh. Ovšem měla jsem s ním jeden problém. Nejen, že jsem se občas ztrácela, ale, jelikož jsem ji četla v deseti, tak mi přišla, příliš, prostě pro mě ještě nebyla vhodná. Každý, kdo tu knihu četl jistě ví, o čem mluvím. Proto bych tuhle knihu dala klidně do dospěláckého oddělení, nebo jí minimálně nepůjčovala mladším dvanácti let. Po přečtení znova, o tři roky později jsem byla nadšená.