Andělské rady pro šťastný život

Andělské rady pro šťastný život

Podtitul: Praktické využití šestého smyslu: duchovní rady pro vás a vaše blízké

Originální název: Divine Prescriptions

Synergie - 2016
ISBN: 978-80-7370-451-3

Synergie (2016) 978-80-7370-451-3 288
Synergie (2013) 978-80-7370-241-0 288

Jak najít spřízněnou duši? A jak se s ní sblížit? Jak objevit svůj šestý smysl? Jak přijímat andělské rady a jak je zprostředkovat? Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek nabízí knížka Andělské rady pro šťastný život. Nevychází ze žádného konkrétního náboženství. Je určena lidem všech vyznání, náboženství a myšlenkových systémů, stejně jako nevěřícím. Andělé nám chtějí pomáhat úplně ve všem, a to včetně takzvaných banalit. Nezáleží na tom, zda žádáte o zázrak, rozhodující o životě či smrti, nebo o drobnou laskavost, zda prosíte o uzdravení nebo jen o šikovné místo na zaparkování. Andělům záleží jenom na tom, aby se vám dostalo podpory, kterou v danou chvíli potřebujete. Jak být vůči andělským radám vnímavější? Mohou mi andělé pomoci vyřešit i finanční potíže? Začtěte se a pak již jen pozorně naslouchejte radám andělů, kteří jsou všude okolo vás. (Založil/a: Kůstka)

Doreen Virtue Doreen Virtue
*29.04.1958

Kočka modrá
  17. 9. 2013, 12:19
Knihu bych bez bázně nazvala Domácím lékařem pro duši. Je tam široký okruh témat, která vám pomohou poradit si s obtížnými životními situacemi. Jak o vztazích, tak s dětmi nebo s rodiči nebo v pracovním zařazení. Miluju styl, jakým Doreen Virtue píše své knihy a ten se odráží i tady. Je laskavý, mírný a přitom důrazný, vypíchne to důležité, vydloube z člověka jeho vlastní vinu a zavinění jeho situace, přitom neodsuzuje. Lidská psychika se nedá obalamutit a nevydržíme prostě všechno. Doreen je skvělá lékařka duše a jestli o této knize sama říká, že má tak trochu nahradit posezení v její terapeutické kanceláři-ordinaci, pak má pravdu.
Je to jedna z nejmilejších a nejužitečnějších knih, jaké jsem kdy četla.