Základy kraniosakrální biodynamiky

Základy kraniosakrální biodynamiky

Podtitul: Dech Života a základní dovednosti. Díl první

Originální název: Foundations in Craniosacral Biodynamics. The Breath of Life and Fundamental Skills. Volume one.
Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Poznání - 2013
ISBN: 978-80-87419-30-4

Poznání (2013) 978-80-87419-30-4 408

Praxe kraniosakrální biodynamiky není jen technikou vytvořenou člověkem na základě dobré myšlenky, ale je založena na jednoduchém a hloubkovém pozorování způsobu, jakým léčí příroda. Zahrnuje praktické postupy, jak se orientovat na přírodní síly, jež organizují naši formu a funkci, i na způsoby, jak podpořit priority jejich léčivých záměrů. Tato metoda byla postupně vyvinuta na základě otevřeného učení a pozorné přítomnosti praktikantů pracujících pomocí rukou, kteří v oboru působili v průběhu celého století. Zakladatel Karuna Institutu Franklyn Sills, jeden z průkopníků tohoto přístupu, významně přispěl k rozvoji této praxe. Tato nejnovější autorova kniha zřetelně a výstižně orientuje čtenáře na biodynamické chápání kraniosakrální práce a ukazuje, jak mohou být tyto principy léčby aplikovány v klinické praxi. (Založil/a: Moreanne)