Basketbal

Poprvé vydáno celosvětově: 1996

Mladé létá - 2002
ISBN: 80-06-01161-3

Mladé létá (2002) 80-06-01161-3 151

Sto let po svém zrození ve Spojených státech se basketbal stal skutečným fenoménem přivádějícím společnost k fantastickému nadšení. Po přečtení této knihy si uvědomíš, proč basketbal dokázal tak strhnout lidi. Naučíš se pravidlům, zjistíš, že individuální technika je základem basketbalu a že k získání dokonalosti pohybů vede cesta nekonečného opakování. Zjistíš také, že basketbal je sportem kolektivním a že tedy taktika hraje nejdůležitější roli. V tomto díle nalezneš desítky tréninkových způsobů basketbalu a to jak pro případ, že budeš chtít trénovat sám nebo budeš-li chtít trénovat se svými kamarády jak doma na dvoře, tak pod vedením trenérů ve sportovním klubu. Nakonec se můžeš dozvědět hodně o basketbalu u nás a ve Spojených státech, o bájné NBA, o všech největších basketbalových mistrech světa. (Založil/a: gezic)