Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Luxus

72%
4 5
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Luxus
Autor:


Nejnovější vydání:
Motto - 2013
Počet stránek: 200
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Motto (2013) 200

Nahlédněte do zákulisí luxusního pařížského módního butiku! Charlotte pracovala v reklamní společnosti, ale když přišla o práci a nemohla najít nové místo ve svém oboru, byla nucena vzít zaměstnání, které se nabízelo. Stala se prodavačkou v luxusním pařížském butiku. Jejími zákaznicemi byly arabské princezny, ruské multimilionářky, filmové hvězdy, politické osobnosti i dědičky finančních impérií. Ve své knize líčí svět luxusu, kde jsou zákaznice ochotné platit nehorázné ceny za značkové módní kousky, ale také nemilosrdné požadavky nadřízených, humorné zážitky s kolegyněmi i výstřednosti zákazníků a zákaznic. Poodhaluje tak zákulisí módního byznysu, kde je možné úplně všechno. „Přijela jste do Paříže poprvé, madam?“ „Ano, ano, first time! Paříž zbožňuju, Paris is beautiful, I love Paris!* „A co tady navštívíte?“ „Dior, Chanel, Vuitton, Hermes…“ (Založil/a: Nika_D)

(více)  

Štítky

více  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

alča87
100% 100% 100% 100% 100%
  28. 10. 2013, 12:39
Dala jsem plný počet, jelikož jsme knihu hodnotila jako ženský román. Kdyby bylo více takových ženských románů, asi bych do tohoto žánru zabrousila častěji.
Kniha je čtivá a jsem vděčná, že autorka zcela vynechala ty urostlé a dokonalé muže, kteří teď plní stránky současných slaďáků. Je to zajímavé čtení o odvrácené straně luxusu a o hlouposti profesionálních nákupčích. Všechny postavy jsem chápala a vlastně mi nebyla žádná nesympatická. Musím pochválit autorku, jak pěkně prokládala vlastní vyprávění krátkými vsuvkami dialogů se zákazníky (bohužel vím z vlastní zkušenosti, že někteří lidé jsou prostě hlupáci, kteří nemohou nebo nechtějí něco pochopit). Párkrát jsme se i nad něčím pousmála.
Kniha, která je skvělá při odpočinku a není to nuda.