Paleo dieta

Podtitul: Moderní verze pravěké stravy

Ikar - 2013
ISBN: 978-80-249-2208-9

Ikar (2013) 978-80-249-2208-9 264

Nemusíte počítat kalorie ani odměřovat porce. Paleolitická dieta je neuvěřitelně prostá: můžete konzumovat libové maso, drůbež, ryby, mořské plody, čerstvé ovoce a zeleninu. Celoživotní program vychází ze způsobu stravování, který lidé zdědili po prapředcích a jsou na něj geneticky přizpůsobení. Naučíte se vařit a jíst tu nejzdravější stravu na planetě – podle více než 150 receptů na paleo snídaně, obědy a večeře – a získáte pro plnohodnotný život bonusy, na které máte přirozené právo: štíhlost, vitalitu a optimální zdraví. (Založil/a: Nika_D)

Loren Cordain Loren Cordain

Lorrie Cordain Lorrie Cordain

Nell Stephenson Nell Stephenson

Morsie
  11. 8. 2013, 17:34
Já myslím, že na téhle dietě něco bude. Když už nic jiného, aspoň se tu vaří z kvalitních surovin - a to je půlka úspěchu. Už jsem od pár známých slyšela, že ji drží a všichni svorně souhlasili, že je dobrá a že hubnou - a je to fakt, ty ztráty na váze jsou znát. A samotná kuchařka se mi taky líbí, je přehledná, srozumitelná a plná dobrých receptů.