Světelný Matrix / Z lásky k Prameni

Podtitul: Jak se spojit s Pramenem / Obrácení Lucifera

ANCH BOOKS - 2013
ISBN: 978-3-9815576-4-0

ANCH BOOKS (2013) 978-3-9815576-4-0 216

LUCIFER! Síla, energie, či bytost? Čert, Satan, nebo Ďábel? Anebo snad Jitřenka čili Venuše, Prometheus, či Světlonoš? Většina z těchto jmen v nás po staletí vzbuzuje strach, zvědavost, naskakuje nám z nich husí kůže, ba možná probouzejí i neodolatelnou přitažlivost. Psali o něm mnozí, avšak mluvil s ním asi pouze doktor Faust v Goethově geniálním a nesmrtelném díle.
Novinářka Dorothea May a jasnovidný Wolfgang Kremling, v roli zprostředkujícího média mezi-světů, přemohli vlastní předsudky i bázeň a obávanému Pánu temnot položili 220 provokujících otázek. V dialogu odhaluje Lucifer svoji novou, a přece archaickou tvář – vystupuje jako pomocná ruka hlavního Architekta, jež stmeluje, ochraňuje a jistí strukturu našeho pozemského systému!
Na začátku 3. tisíciletí (znovu)odhaluje lidstvu dávno zapomenuté obrazy, zapsané v jádře našich buněk i hluboce v našich srdcích, o cestě zpět, domů, do božské Jednoty, – ta vede přes něho! Lucifer není protivníkem Boha, jak to máme zakódované v podvědomí, ale je spoluhráčem Stvoření. Světlonoš mluví též o převratných změnách naší doby, rovněž o své největší touze... Avšak... nechte se překvapit!

Text druhé knihy autor přetlumočil z božského Zdroje. Nastiňuje v ní strukturu, Matrix, jenž se vytvořil, když jsme světelné Zřídlo opustili a „klouzali“ se dolů, do „těžkých“ frekvencí husté hmoty.
Cvičení a návody v této části knihy vám pomohou vstupovat do světelného Matrixu, nahlížet do vesmírné paměti – ÁKÁŠI, a pochopit smysl i úkoly vašeho života. (Založil/a: Nika_D)