Nezkrotná

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Fortuna Libri - 2013
ISBN: 978-80-7321-713-6

Fortuna Libri (2013) 978-80-7321-713-6 360

Jiskří to mezi nimi stále víc…
Jedna z nejromantičtějších a nejerotičtějších knih nového tisíciletí má další, již třetí, pokračování. Vášnivé milostné scény a fascinující příběh nevšední lásky Evy a Gideona udržují čtenáře v napětí a probouzejí v nich touhu dozvědět se o hlavních hrdinech víc a víc.
… Chtěl by mě zkrotit a já se podřizuji jeho autoritě, ale když přijde na věc, dokážu se mu vzepřít a přinutit ho, aby se, alespoň na chvíli, poddal on mně. Mluvím o nejintimnějších chvílích našeho života, kdy jsme spolu jen on a já. O chvílích, kdy se rádi necháme jeden druhým zkrotit výměnou za nepředstavitelnou rozkoš… (Založil/a: Majkynka)

VerenaLord
  1. 12. 2013, 0:03
Tohle bylo už moc, nebyla jsem schopná ani pořádně číst. Třetí díl byl pro mě naprostý šok a zklamání. Doufala jsem v cokoliv, jen ne v to, co se tam odehrálo. Škoda, věřila jsem v další alespoň odpočinkový díl série Crossfire, ale tohle se nepovedlo.
Adri-Anna
  18. 11. 2013, 21:51
Podle mě nuda, nuda a nuda. Občasné přeskakování řádků mi pomohlo k rychlému dočtení a myslím, že jsem o nic důležitého nepřišla. První díl se mi líbil, pak už to přestalo bavit.
Nnelly
  15. 9. 2013, 19:23
Neni to napsaný špatně, to určitě ne, ale přijde mi to celé hrozně zbytečné... není tam žádný děj, žádný vývoj vztahu (btw. nedočíst už to, tak spoilery o svatbě a podobně byste si mohli nechat pro sebe, je to asi jedinej mini dějovej zvrat, co se tam stal) a vlastně ani charakterů... celou dobu si povídaj o sexu, jak jí ho tam bude vrážet, jako ona po něm touží, jak se potřebujou, jak se milujou (tohle mi nepřijde jako romantika ani náhodou...) a je to nudný až k uzoufání
Být Odstíny napsaný lépe a nebejt hlavní hrdinka taková nána s tou její vnitřní bohyní, tak řeknu, že Odstíny byly mnohem kvalitnější, než tyhle erotický romány, co je následovaly.
Evelýny
  5. 4. 2015, 1:57
Tak pro tenhle díl mi nezbývá nic jiného než říci: Bláboly na entou!!!!!!!!!! Nezřízený sex se tu střídá s neustálými strachy a obavami obou protagonistů, do toho patologické vztahy všude kolem. Taková sonda do nějaké psychiatrické skupiny. Na oslovení ,,frajere" jsem od této chvíle fakt alergická. Na druhou stranu musím říci, že ke konci knihy se děj stal napínavější, ale stejně se nemohu zbavit dojmu, že kniha byla napsaná pod vlivem. Ale čeho?
moonchild
  12. 11. 2013, 16:31
Vášnivé milostné scény a fascinující příběh nevšední lásky udržuje čtenáře v napětí a probouzejí touhu dozvědět se víc.
martinexa
  11. 4. 2014, 16:03
Upřímně přečetla jsem 20 stránek a dál to prostě nešlo. Vrátím se k tomu fakt až nebudu mít, co číst, což nemám skoro nikdy. Dva díly jsem protrpěla a ten třetí? nevím jestli to mám pokoušet. :D
klaranapoli
  5. 12. 2013, 23:23
OOOO můůůj bože!!!! Hele jako první dva díly byli fakt dobrý, dalo se to číst, ale co je tohle? Naprostá napodobenina Fifty Shades. Hnus. Né že bych Fifty Shades nějak zrovna nadržovala, tyhle knihy jsem měla ráda úplně stejně, a Sylvii jsem dokonce začala číst ještě dřív než E.L.James, ale tohle se teda opravdu nepovedlo. Jestli tahle kniha někoho vzrušovala a já jsem byla naprosto znechucená. A ten konec? Nevěděla jsem jestli to je konec knihy, nebo mi někdo vytrhl stránky a ještě tam něco chybí. No jsem fakt hodně zklamaná. Další díl si sice přečtu, ale netěším se na něj. To zas bude utrpení. Škoda no :(
welink
  4. 10. 2013, 15:17
Tento díl se mi líbil asi nejméně, 3/4 knihy jsou pořád o tom samém, žádné zvraty. I přesto mi to přijde lépe napsané než 50 odstínů a hlavní hrdinka je mi taky bližší, není taková nána. Poslední 1/4 knihy mi sedla lépe, konečně se začalo něco málo dít a hlavně navnadila na další díl. Jen doufám, že pokračování bude více akčnější.
Kořula
  7. 11. 2013, 18:49
Velmi nudná knížka ze série Crossfire...stále omílat prostoduché řeči o sexu neznamená psát moderní erotický román. Nezkrotná mi přijde jako nepovedená kopie 50 odstínů, které (na rozdíl od Nezkrotné) byly více promyšlené a lépe popsané. tady naprosto chybí děj a zajímavá zápletka. Další díl o tajemném Gideonovi a nevyrovnané Evě ani nemám chuť číst. Asi by se erotické romány měly ubírat trochu jiným směrem než k červené knihovně :-(