Noční lovec

Originální název: The Night Stalker

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-331-9

BB art (2013) 978-80-7461-331-9 328

V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně zvráceném pachateli. Detektiv Robert Hunter se při honbě za pachatelem střetne se soukromou vyšetřovatelkou Whitney Meyersovou. Sledují stejnou stopu a zjišťují, že se pohřešují další ženy. Jsou ještě naživu? Podaří se dostihnout šíleného vraha dřív, než unese a bestiálně zabije další oběť? Jaké strašlivé tajemství skrývá minulost muže, který se dopouští tak nestvůrných zločinů? (Založil/a: al-ma)

maurarita
  5. 11. 2016, 12:23
Další skvělá detektivka , napínavá od začátku až do konce . Zabíjení sériovým vrahem je opravdu hodně zvrácené .
lenka40
  13. 6. 2016, 14:06
Tohle je druhá kniha od Chrise Cartera co jsem četla a opět mě nezklamal.Bylo to napínavé od začátku do konce. Musím říct, že způsob vraždění v této knize mi opět vzal dech stejně jako u knihy Dvojitý kříž. Chris Carter píše svižně, napínavě a udrží Vás napnuté až do posledních stránek.Už se těším na další lov sériového vraha Robertem Huntrem .
bladeone
  6. 8. 2013, 22:20
Zatím třetí a poslední přečténá kniha od tohoto autora a opět super, doufám že v tom takhle bude pokračovat....