Nikon D5000

Nikon D5000

Podtitul: Od monetek k nádherným snímkům

Computer Press - 2010
ISBN: 978-80-251-2815-2

Computer Press (2010) 978-80-251-2815-2 256

Digitální zrcadlovky si již našly cestu do rukou téměř každého fotografa. Kromě řady výhod s sebou však přináší i nutnost věnovat pozornost nastavení mnohem většího počtu různých funkcí. Abyste dokázali skutečně naplno využít možnosti, které vám Nikon D5000 nabízí, připravil zkušený fotograf pro vás a vaši zrcadlovku knihu šitou doslova na míru. Využijte celý potenciál svého fotoaparátu a zachyťte s jeho pomocí jedinečné okamžiky. Autor vám na řadě příkladů vysvětlí, nejenom kdy a jaký režim, expoziční parametr nebo funkci máte upravit, ale věnuje se i samotnému smyslu fotografování. S knihou tak nezískáte pouze další návod k přístroji, ale užitečného průvodce, který je připraven poradit vám s naprostou většinou fotografických situací. S jeho pomocí pak bude snadné vytvářet skvělé snímky kdykoli a kdekoli. (Založil/a: alča87)

Jeff Revell Jeff Revell