Nespoutaná

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

CooBoo - 2013
ISBN: 978-80-7447-184-1

CooBoo (2013) 978-80-7447-184-1 344

Clara se musela vyrovnat se znepokojujícími vizemi, se ztrátou člověka, kterého nesmírně milovala, i s bolestivým rozchodem se svou první láskou. Nepřeje se nic jiného než žít normální život, vystudovat a ujasnit si, který se dvou úžasných kluků v jejím okolí je ten pravý. Avšak další vize, a s ní spojené poslání, na sebe nenechá dlouho čekat. A je ještě děsivější a nebezpečnější než všechny předchozí. A jestliže Clara nechce obětovat svou nejlepší kamarádku i celé andělské společenství, musí se vypravit na cestu, která navždy změní její život, na cestu, která jednou pro vždy určí, kam se bude ubírat osud její i osud všech, které miluje. Ve strhujícím finále Nadpozemské musí Clara rozhodovat o svém osudu jednou provždy. (Založil/a: Kůstka)

Cynthia Hand Cynthia Hand
*1978

Celupka
  4. 2. 2014, 17:34
Dle mého názoru tato trilogie má sestupnou tendenci. Z prvního dílu jsem byla naprosto unešená, druhý díl se mi také velmi líbil a třetí nejmíň. Sice jsem se ani chvíli nenudila, děj byl napínavý a Clara nakonec skončila s tím, s kým skončit podle mě měla. Stejně to je pro mě nejhorší díl.
Katniss Lavender
  13. 1. 2016, 17:33
Konečně jsem po dvouletém čekání mohla dočíst tuto naprosto dokonalou, andělskou trilogii. Už dávno nejsem cílová skupina této knihy, ale i přes to se mi velmi líbila a kouzelně zakončila celý autorčin počin. Vše dopadlo tak, jak jsem doufala a celou sérii mohu vřele doporučit!
TeddyM
  12. 3. 2014, 20:07
Mě tedy třetí díl nezklamal. Naopak mi přišel z celé série nejlepší. Konečně se něco začalo dít a Clara nepřešlapuje jenom v bludných kruzích. Konec je pak jen třešničkou na dortu :)
Lucka Vrbova
  30. 5. 2016, 17:55
tato trilogie patří rozhodne k nejlepším jake jsem četla.Treti díl utekl hrozne rychle (ostatne jako všechny)byl napínavý a akční. No prostě boží. Byla to fakt pecka.
Tessinka007
  18. 2. 2014, 21:55
Tento fíl se podle mne povedl nejméně. První dva díly byly naprosto úžasné, avšak třetí díl mě tolik nepohltil. Ale i přesto hodnotím kladně.