Tygrova plavba

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

CooBoo - 2013
ISBN: 978-80-7447-278-7

CooBoo (2013) 978-80-7447-278-7 488

Po přímém střetu s Lokešem, dávným nepřítelem bílého i černého tygra, zažívá Kelsey další šok. Její milovaný Ren se sice vrátil ze zajetí, ale vůbec se na ni nepamatuje. Navíc mu její blízkost přináší fyzickou bolest – každý dotek je pro něj hotové utrpení. Přesto Kelsey s oběma bratry pokračuje v boji za prolomení kletby. Aby dosáhli kýženého cíle, musejí se setkat a vypořádat s pěti lstivými draky, z nichž některým jako by smysl pro fair play nic neříkal. Kromě toho Ren tak nějak nemá jasno ve svých citech a Kišan v nich zase má jasno až moc. Kelsey to zkrátka jako obvykle nebude mít vůbec jednoduché. (Založil/a: Marlynka)

Colleen Houck Colleen Houck
*1969

RenataHopsinka
  21. 11. 2014, 18:44
No co dodat k tomuto dílu? Ren se mi zdá v tomto díle jako pěkný parchant s dobrými úmysly, ale veskutečnosti vůbec neví co chce. Kišan toho samozřejmě využije, ale za to si může Ren sám. Konec je hodně velké překvapení. Kdo by čekal, že to tak skončí?
Janice001
  5. 11. 2014, 21:44
Miluju tuto sérii... Oblíbila jsem si Tygry, Indii a spoustu dalších věcí, spojených s knihou. Nechápu, kde spisovatelka bere tak úžasné a logické nápady. Děj má rychlý spád, dobře se čte a nechyběl ani pláč. Kniha mě do sebe doslova vtáhla. Všechno mi připadalo skutečné, jako bych byla součástí příběhu, a to si myslím, že by měla umět každá dobrá kniha a spisovatel/ka.
Evča Běhálková
  27. 9. 2014, 9:26
A uř tu máme i třetí díl - tentokrát s velmi "zmateným" Renem i s jeho bráškou. Nadchlo mě, že se v knížce objevili i draci. No nebudu říkat, o čem to je :D Bylo mi strašně moc líto Rena, i když od něj Kelsey odešla, nepřestávala jsem věřit. Celou knížku jsem zase probrečela. Hlavně ten konec, to jsem vybrečela snad deset litrů vody. Stojí za přečtení!
LucieTejchmanová
  23. 3. 2016, 15:59
Prostě tuto sérii miluji! Jen je škoda, že mi tento díl připadal trošku nudnější než předešlé dva díly. Ren byl nafoukaný par*ant a to mě vadilo. V tomto díle jsem milovala Kišana, byl prostě romantický. Chápala jsem Kelsey, že si nedokáže vybrat mezi oběma tak sexy chlapy.