Můj život, moje rodina a Meryl Streepová

Můj život, moje rodina a Meryl Streepová

Motto - 2013
ISBN: 978-80-7246-704-4

Motto (2013) 978-80-7246-704-4 360

Tři ženy, které si nikdy nebyly moc blízké – dvě sestry a jejich sestřenice, s níž vyrůstaly poté, co jim do života zasáhla tragédie –, nacházejí nečekané štěstí tím nejnečekanějším způsobem: společným sledováním filmů s Meryl Streepovou. Když matka a teta v jedné osobě svolá všechny tři do svého penzionu na pobřeží Maine, aby jim něco důležitého oznámila, ani jedna z nich netuší, že setkání po letech nakonec přinese spoustu překvapivých a upřímných rozhovorů o filmech jako Vzpomínky na Afriku a Mamma Mia!, a ony nejen díky nim zjistí, kdo doopravdy jsou a co skutečně chtějí. Mia March s vřelostí, hloubkou a nezaujatostí obratně proniká do životů tří velmi rozdílných žen, z nichž každá čelí svým vlastním výzvám a má svá tajemství. (Založil/a: alča87)

fifakovaterka
  5. 11. 2015, 14:33
Ze začátku mi trochu dělalo problém se pořádně začíst, ale tak po 3.kapitole už se to četlo samo. Je to velice čtivé, hodně povedené, vtipné, dojemné a hlavně se zde řeší problémy každodenního života a to vše je propleteno názory na filmy s Meryl Streep, kterou mám velice ráda, pro mě byla kniha jako stvořená.
3MN3
  2. 2. 2015, 5:26
70% Nikdy jsem nečetla podobnou knihu. Zprvu mě opravdu bavila, kde konci musím přiznat už méně. Uznávám však, že příběhy žen mě chytily za srdce.