Sedm let hříchu

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

BETA Dobrovský - 2013
ISBN: 978-80-7306-537-9

BETA Dobrovský (2013) 978-80-7306-537-9 296

Před sedmi lety, v předvečer své vlastní svatby, se ctnostná a spořádaná lady Jessica Sheffieldová stala svědkem hříšné podívané, jakou si taková nevinná mladá dáma nikdy nedokázala představit. Tento výjev ji šokoval a podivně vzrušil zároveň. Tajemství o zhýralém Alistairu Caulfieldovi si nechala pro sebe a provdala se, jak od ní všichni očekávali. Avšak i po dlouhých letech poklidného a šťastného manželství ji Caulfieldův obrázek neopouštěl a vyvolával v ní nemravné představy.
Alistair utekl od představy nádherné lady Jessiky s vášnivým pohledem v očích až do Západní Indie. Coby úspěšný obchodník měl už jen málo společného s chlípníkem, jakého kdysi znala. Když se čerstvě ovdovělá Jessica nalodila na palubu jeho impozantního korábu na cestu přes oceán, zůstane jediným strážcem sedm let potlačovaných tužeb jen pár vrstev jemného hedvábí. Brzy oba poznají, že den, kdy pokušení podlehnou, se nezadržitelně blíží… (Založil/a: welink)

VerenaLord
  1. 12. 2013, 0:04
Neurazí, to je pravda, ale přímo znechutí. Historické romance k této spisovatelce vyloženě nejdou. Nuda, nuda a nuda.
Adri-Anna
  28. 11. 2013, 14:16
Kniha, která neurazí, ale taky ničím nezaujme. Když si ji do knihovny nepořídíte, o nic nepřijdete :-D
evasamankova
  26. 9. 2013, 12:23
Pro mě velké zklamání. Historická erotická romance, která se neuvěřitelně vlekla a byla bez děje. Čtení mě nebavilo a přiznám se že jsem přeskakovala. Od této autorky jsem čekala něco o dost lepšího.