Maska válečníka

Maska válečníka Originální název: Dark Glory War

Triton - 2003
ISBN: 80-7254-348-2

Triton (2003) 80-7254-348-2 504

Měsíc luny je v Oriose časem zkoušek, obřadů, oslav a lásky, kdy se mladým lidem otevírají brány dospělosti. Obvykle. Pro Tarranta a jeho přátele se ale první zkouška mění v zoufalý boj s předvojem nepřátelské armády, připravené vtrhnout do jejich vlasti. Jedině mocný meč, který se po staletích vrací do lidských rukou, může zachránit Oriosu a celý civilizovaný svět před děsivým přívalem ze severu. Pro svého majitele a jeho přátele představuje ale spíše prokletí než požehnání. (Založil/a: skjaninka)

shann
  13. 8. 2015, 21:23
Obsahuje spoiler spoiler Na první pohled klasická předvídatelná fantasy, boj dobra proti zlu. Skupinka přátel vstoupí do armády, každý z nich má svou oblíbenou zbraň, všechno jim pěkně vychází, překonávají všechny překážky, blablabla blá.. a vše spěje ke krásnému happy-endu..
Ale ten tu není! Nikdy jsem nečetl knihu, která tak předvídatelně odsýpá, aby mě na konci posadila na prd*l jako tato. Doporučuju.
Tar-Neldor
  15. 12. 2013, 18:58
Jsem rád že jsem na tuhle knihu narazil ! Další díly ságy dračí koruny jen doporučuji a i když jsou to 400 stránkové knížky, přečetl jsme je jedním dechem.
Pony
  13. 9. 2012, 14:56
Ještě nikdy jsem nečetla pěti set stránkový prolog ke knižní sérii:@) Už jsem jí četla třikrát a nikdy mě nepřestala bavit.