Batman: Ticho II

Originální název: Batman: Hush, Vol.2

BB art - 2005
ISBN: 80-7341-551-8

BB art (2005) 80-7341-551-8 192

V druhém díle komiksu Batman: Ticho se Temný rytíř utkává se spoustou známých padouchů, včetně Scarecrowa, Ra´sl al Ghula, Two-Face, Riddlera... a dokonce i samotného Jokera. A postupně se Batman dostává blíž a blíž k tajemnému muži v obvazech, který se všemi manipuluje. Jenže dostat se k němu blízko a porazit ho, to jsou dvě zcela odlišné věci. (Založil/a: matrosh)

antoniana
  16. 12. 2014, 9:53
U Temného vítězství se mi nelíbila kresba, ale líbil se mi příběh a tady je to přesně naopak. Kresba, linky i barvy mi přišly vyvážené a líbilo se mi celkové prosvětlení. Co se týká příběhu, spíše než ústřední zápletka se mi líbily jednotlivosti - setkání se Supermanem, dilema Batmana ohledně Catwoman, "vystoupení" Harley Quinnové, umlácení Jokera ... Konečné rozuzlení mi přišlo strašně přitažené za vlasy a na závěr se Batman zachoval ke Catwoman jako velkej s...
Další věc, která mi vadila je výtka pravděpodobně k nakladateli za to, že mezi kresbami na levé a pravé stránce nenechal uprostřed ani kousek volného prostoru, dost mě to rušilo.