První rodina

První rodina

Mladá fronta - 2013
ISBN: 978-80-204-2317-7

Mladá fronta (2013) 978-80-204-2317-7 376

Začalo to jako obyčejná oslava dětských narozenin. Sešli se kamarádi a rodina. Nafukovaly se balónky, podávaly dorty, hrály se hry a rozdávaly dárky. Jenže tahle oslava se v jedné věci zásadně lišila od stovky jiných: probíhala v Camp Davidu, v prezidentské rezidenci. A skončila únosem, který se stal pro národní bezpečnost noční můrou. Agenti Sean King a Michelle Maxwellová mají před sebou nelehký úkol: zachránit nevinné dítě a Spojené státy. (Založil/a: alča87)

fish
  3. 12. 2014, 10:15
Obsahuje spoiler spoiler Typická Baldacciovská kniha, s pár logickými chabými aspoň podľa mňa, Quarry vynechal lekára z pomsty , v podstate ho ani nespomenul a to napriek tomu, že práve jemu by mal dávať najväčší podiel viny, jeho dcéra išla na hotel s chlapíkom dobrovoľne, nech mi nikto nehovorí, že dospelá žena ide na hotel a potom sa čuduje, že dôjde na sex. Uniesol dve osoby, ktoré s celou vecou / zločinom/nemali nič spoločné atď...Keď teraz nad tým rozmýšľam, v podstate je to deravé ako sito , ale na druhej strane to podal kvalitne, dobre sa to číta a aj dej odsýpa. Čiže iba kvôli tomu 60 percent .