Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Abeceda DPH 2013

0%
0 0
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Abeceda DPH 2013 Originální název: Abeceda DPH 2013
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Nejnovější vydání:
ANAG - 2013
Počet stránek: 400
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 0x v přečtených
v knihovně 0x v knihovně
k přečtení 0x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
ANAG (2013) 400

Abeceda DPH je praktickým průvodcem zákonem o DPH pro začínající podnikatele nebo podnikatele, kteří dosud neměli povinnost registrovat se k dani z přidané hodnoty. Vzhledem k tomu, že se na základě novel zákona o DPH s účinností od 1. 1. 2013 počítá se snížením limitu obratu pro povinnou registraci k DPH na částku 750 000 Kč (pravděpodobně od roku 2015), očekává se další vlna podnikatelů, kteří se budou muset k DPH registrovat a plnit související povinnosti, kterých není málo.

Zorientujte se v dani z přidané hodnoty s Abecedou DPH

Publikace si klade za cíl provést začínajícího plátce DPH všemi nejčastějšími praktickými úskalími zákona. Pomůže s řešením problematických situací v průběhu celého procesu rozšiřování plátcových aktivit, a to nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí.

Daň z přidané hodnoty od A do Z

Kniha sleduje jednotlivé kroky podnikatele při zahájení jeho podnikatelských aktivit, postup v případě, že splní podmínky podle zákona o DPH pro povinnost registrovat se k dani, ať již jako identifikovaná osoba, nebo plnohodnotný plátce, až po následky případného nesplnění registrační povinnosti. U jednotlivých řešených oblastí budou uvedeny praktické příklady a v případě potřeby i grafické znázornění komentované problematiky.

Povinnosti podnikatele z hlediska DPH

V Abecedě DPH jsou uvedeny důsledky nesplnění povinností s příslušnými sankcemi nejen z hlediska zákona o DPH, ale i z hlediska obecné správy daní podle daňového řádu. Rovněž nechybí rady, jak se takovým sankcím vyhnout. Tyto specifické povinnosti a příslušné sankce podle zákona o DPH, ale i daňového řádu jsou detailně rozvedeny u každého ustanovení zákona o DPH specialistou na správu daní. (Založil/a: Eli.)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace