Všechno, nebo nic

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Baronet - 2013
ISBN: 978-80-7384-738-8

Baronet (2013) 978-80-7384-738-8 256

Ethan Blackstone má život v troskách. Zradil Brynninu důvěru a ona od něj odešla. Ethan se ale tak snadno nevzdá, nechce žít bez své americké krásky. Vášeň mezi nimi je neskutečně spalující, ale temná tajemství z jejich minulosti, která jeden před druhým skrývají, mohou jejich společnou cestu jednou pro vždy zničit. Vzhledem k politické hrozbě, která Brynne ohrožuje, musí Ethan ve velmi krátkém čase zmobilizovat veškerou sílu a důvtip, aby svou lásku ochránil před nebezpečím, kvůli kterému by ji mohl ztratit navždy. Dokáže Ethan pomoci Brynne vymanit se z minulosti, která ji děsí ve snech? Sevře ji opět v náručí a získá si její důvěru? Láskou posedlý muž je schopen udělat cokoli, aby znovu přivedl do svého života ženu, kterou miluje. Vrhá se do toho po hlavě. A získá buď všechno, nebo nic. (Založil/a: Moreanne)

Adri-Anna
  9. 2. 2014, 15:35
Jelikož jsem nějakým zázrakem přečetla první díl, musela jsem se prokousat i tímhle ...a bylo to opět nezáživné sousto :-D Kniha mě nijak nezaujala a už ted nevím co se tam řešilo, myslím že vcelku nic :-D
silvaren
  3. 9. 2013, 9:19
Plytká romantika pokračuje bohužel ještě hůr, než začala. Jediné, co mě u knížky udrželo, byl autorčin styl. Millerová umí psát, ale její příběh je velmi málo uvěřitelný. Navíc Ethana, z jehož pohledu je druhý díl vyprávěn, vykresluje jako majetnického primitiva, který se musí s Brynne nejdříve vyspat, a to pokaždé, když se vidí, a teprve pak s ní může mluvit. Brynnin pohled byl o mnoho lepší.
Raggen
  27. 10. 2014, 12:21
Pokračování nezáživného prvního dílu... Ještě, že mám tyhle knihy půjčené od kamarádky, být moje, tak chci knihu vrátit :D. Nevím nevím, i když je to psané z "mužského" úhlu pohledu, tak pardon, ale takovýho chlapa bych doma nechtěla ani omylem. Možná si autoraka mohla nejdřív s nějakým chlapem aspoň pokecat... Protože jestli podle ní takhle přemýšlí dospělý chlap, nechci snad žádného už nikdy potkat :D. Pro pobavení jdu na třetí díl...
dzudi18
  13. 6. 2016, 21:46
Presne jak tady holky pisou...Precetla jsem prvni dil a proto precetla i druhy,treti jsi uz asi nepujcim,nesnasim kdyz mne kniha nuti cist a cist dalsi dil,aby se clovek dopatral konce a jeste kdyz mi v knihovne rekli,ze je jeste stvrty :-D Dost nerealisticky pribeh a mit takoveho zarliveho,nadrzenyho chlapa,tak od nej utikam na mile daleko :-D je hezke,kdyz chlap trochu zarli,ale tohle je uz moc :-D