Vražda při bar micva

Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Motto - 2013
ISBN: 978-80-7246-669-6

Motto (2013) 978-80-7246-669-6 262

Pro Christine Bennettovou je šance, že se podívá do Svaté země, splněním celoživotního snu. O to větší radost má, když zjistí, že její nejlepší kamarádka Mel Grossová bude v tu dobu v Jeruzalémě také, aby se zúčastnila obřadu bar micva. Melin štědrý bratranec Gabe Gross, který má bar micva podstoupit, pozval do Izraele celou rodinu a spoustu přátel a naplánoval grandiózní oslavu... (Založil/a: alča87)

stepuli
  11. 11. 2016, 17:25
Obsahuje spoiler spoiler Tato knížka byla z celé série zatím nejslabší. I když je asi nejtlustší, není v ní propracovanější zápletka případu, ta mi naopak přišla dost chudá, ale z větší části je to spíš cestopis Jeruzaléma. Nějak jsem nepochopila, jak si mohli všichni v pohodě užívat dovolenou a chodit po památkách, když došlo v rodině k tak brutální vraždě. I kdybych se neměla jak zapojit do vyšetřování, tak bych na chození po památkách a obchodech prostě neměla náladu.. Tento díl mi nesedl.