Oceán krve

Podtitul: Sága Lartena Hroozleyho - kniha druhá

CooBoo - 2013
ISBN: 978-80-7447-294-7

CooBoo (2013) 978-80-7447-294-7 184

Sága Lartena Hroozleyho pokračuje… Larten Hroozley a jeho přítel Wester Flack se přidají k Vlčatům – skupině divokých mladých upírů, kteří se chtějí předtím, než se plně zapojí do záležitostí upířího klanu, vybouřit. Libují si v bezduché zábavě, pitkách, dobývání žen a hostinách na bitevních polích. Ale pak přijde chvíle, kdy si Larten uvědomí, že tenhle způsob života není nic pro něj, přesto však cítí, že se ještě úplně nevyvázal ze světa lidí. A tehdy se musí rozhodnout, jestli zůstane věrný svému mistrovi a jeho zásadám, nebo jestli se utopí v krvi… (Založil/a: alča87)

Inanna
  16. 2. 2014, 17:24
Tento díl se mi možná líbil o něco více, než první. Byl napínavější a celkově se už hrdina dostal blíže ke společnosti upírů. Moc jsem se sice o jejich historii nedověděla, chtěla bych možná víc, ale i přes to jsem ráda za to něco málo. :) Těším se na další díl.