Trhák

Podtitul: aneb 21 kapitol o vašem mozku

Originální název: Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku

Nezjištěno / Jiné - 2013

Nezjištěno / Jiné (2013)

Kniha Trhák je transformační knihou o vašem mozku. V knize se dozvíte šokující informace z nejnovějších neurologických výzkumů mozků s propojením do praktické roviny našeho života. Všechno je jinak!
Autor Jiří Vokáč Čmolík seznamuje ve 21 kapitolách čtenáře s výsledky svého vlastního výzkumu mozku, ale také s výzkumy kolegů neurologů z celého světa ve více jak 50 převratných výzkumech. V knize najdete všechny aspekty našeho života a seznámíte se s tím, kdo ovládá váš život. S vaším mozkem! V knize je také unikátní kód, díky kterému se dostanete zdarma do bonusové části ke knize na webu. Název knihy Trhák odkazuje na trhací stránky v knize s praktickými návody a cvičeními pro váš mozek.
Mozek a peníze, sex, vztahy, jak se mozek učí, mozek v byznysu, mozek a děti, spiritualita a mozek. Máte odvahu přečíst si tuto knihu? Transformuje váš život! (Založil/a: fridrmic)

Marička
  2. 11. 2015, 14:59
Jiří Vokáč Čmolík je zvláštní figurka a jeho projekty jsou stejně kontroverzní jako on sám. Knihu Trhák jsem přečetla, ale zase tak moc toho ve mě nezanechala. Některé pasáže jsou zajímavé a obohacující, ale ten zbytek je tak nějak průměr. Neurazí nenadchne.