Mušketýrská vyznání

Mušketýrská vyznání

Podtitul: (Všichni za jednoho a jeden za všechny)

Originální název: Mušketýrská vyznání
Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Pragoline - 2005
ISBN: 80-86546-41-1

Pragoline (2005) 80-86546-41-1 90

Sbírka básní převážně romantických vyznání čtyř mušketýrů, přátel na věky, kteří žili pro lásku ke své zemi, milovali zpěv, víno a ženy, ctili právo a spravedlnost a pro ně kord vždy vytasili a svůj štít nikdy špínou neposkvrnili a kardinálským slibům za stříbrný peníz duši ani srdce nezaprodali. Kéž by mušketýrské zpěvy a zamyšlení dnešnímu mládí otevřely srdce i zakotvily v něm právo pro všechny neprávem trpící, v pevné víře, že JEDEN za všechny a VŠICHNI za jednoho přemohou všechna zla společnosti celé naší Modré planety a naleznou Vesmírnou cestu, kdy opět život se ctí, bez lží, zloby a nenávisti, s milujícím srdcem, budou základem jak žít, nové zákony ctít a v souladu s Kosmem, snažit se dobrem celý svět naplnit….Přitažlivý vzhled knihy je umocněn ilustracemi a obálkou z dílny světoznámé malířky Alexandry Hejl. (Založil/a: ginev)