Domek na pláži

Originální název: Beach House

BB art - 2009
ISBN: 978-80-7381-552-3

BB art (2009) 978-80-7381-552-3 310

Nan je vdova, děti jí už vylétly z hnízda a z ní je dnes zcela nezávislá, ničím nesvázaná žena, které je naprosto jedno, co si lidé myslí. Ale pak zjistí, že jí nějak docházejí peníze a že by mohla přijít o svůj milovaný domek. Proto se rozhodne pronajmout přes léto ve svém domku pokoje, do kterých tak s nájemníky vstupuje hluk, smích i slzy. A s nimi i Daniel, rozvedený otec dvou dcer, který se snaží zjistit, kým doopravdy je. A také Daff, rozvedená matka vzdorovitého pubertálního potomka. A do toho přijíždí na léto nečekaně i Nanin syn. (Založil/a: skjaninka)

Luci-ye
  29. 12. 2013, 18:59
Předvídatelný děj. Nelíbil se mi vývoj postavy Evana/Everetta. Ale četlo se pěkně, po dlouhé době má první kniha :)
niknikita
  6. 12. 2014, 12:24
V šedivých adventních dnech jsem si přála ocitnout se v tom plážovém domku a snad bych měla taky tolik štěstí, aby se můj osud pohnul tím správným směrem, jako se to povedlo postavám z příběhu. Bylo to příjemné čtení i přes velké množství neuvěřitelných náhod.