Nemožná holka @ adorkable

Originální název: Adorkable

Knižní klub - 2013
ISBN: 978-80-242-4046-6

Knižní klub (2013) 978-80-242-4046-6 320 Překlad: Jašová, Jana

Založí blog a následně lifestylovou firmu, která si získá celosvětovou popularitu právě díky Jeanině „ujetosti“.´Navzdory tomu všemu se zamiluje do Michaela,který však záhy neunese, že je pořád středem pozornosti Jeane, a nelíbí se mu její sebestřednost. Jeane se rozhodne odejít ze školy, přestat si všímat všech reálných lidí a soustředit se jen na svůj „adorkable“ svět. Dokáže však virtuální realita nahradit lidskou vřelost, lásku a porozumění? (Založil/a: Laponka)

melanie
  16. 5. 2015, 21:18
Sedmnáctiletá holka, co má x tisíc sledujících bych pochopila. Ale že má vlastní značku a je v podstatě slavná osoba mi přijde už trochu nereálný. No co se dá dělat...v poho. Jenže ta knížka ať více, či méně nápadně hlásá to, co všichni všude neustále slyšíme kolem sebe a všichni nám to vtloukají do hlavy: ,,Buďte sami sebou, takoví jací jste, ale hlavně nefetujte." S tím můžete jít někam.