Až po uši

Originální název: Spellbound

BB art - 2006
ISBN: 80-7341-767-7

BB art (2006) 80-7341-767-7 296

Alice, hlavní postava tohoto příběhu, se v šestatřiceti letech náhle probouzí ze snu o šťastném manželství. Zjišťuje, že zůstala sama, bez záletného manžela, bez dětí. Aspoň už dokázala získat svůj vysněný dům. A smířit se zase s nejlepší kamarádkou. Náhle si uvědomila, kým doopravdy je a co od života skutečně chce. A poznala, že už to ke štěstí stačí. Happyend? Ten je na obzoru také, ale život přece není pohádka, jak už dobře ví i Alice. (Založil/a: skjaninka)

cenevrec
  4. 11. 2012, 15:10
Ta kniha byla celou dobu absolutně o ničem. Pořád jsem čekala, že se děj nějak rozběhne a stále nic. Ale musím říct, že je velice dobře napsaná. Jediný důvod, proč jsem ji po pár stránkách neodložila byl ten, že se opravdu dobře čte.
Pethushka
  21. 11. 2014, 10:57
Největším kladem knihy Až po uši je, že je skvěle napsaná. Autorka dokázala dokonale vylíčit sebemenší detaily, takže vůbec nebylo těžké vžít se do světa hlavní hrdinky. S dějem už je to o něco horší. Když se tak zamyslím, opravdu se tam toho moc nestalo. Přesto jde o čtivou knížku, po které možná ještě někdy sáhnu.