Králožroutky

Originální název: Králožroutky

Jota - 2004
ISBN: 80-7217-257-3

Jota (2004) 80-7217-257-3 174

Mít ruce od krve, nebo od pracího prášku? To se ptá každá mladá žena, než se vrhne mezi muže, ale jen málokterá to vysloví nahlas. A jen málokterá pak bezohledně trhá srdce za srdcem, když se žene za láskou a penězi jako hlavní hrdinka strhující sexystory Králožroutky. Vnadná, chytrá, bestiální Radka! Ano, Králožroutky jsou o tom všem. Ale nechybí ani pořádná dávka romantiky nebo atraktivní prostředí, kde se příběh odehrává - například zákulisí českého Parlamentu, zpravodajství TV NOVA či poodhalení světa celebrit. Dostane nakonec Radka toho svého Krále, přitažlivého, bohatého, sexuálně výkonného muže? (Založil/a: marta-b)

kappa
  13. 2. 2012, 12:16
nejdřív jsem si myslela, že to bude nějaká kravina,že přece nějakej chlap nemůže popisovat očima ženy její erotické fantazie a život, ale nakonec jsem byla hodně příjemně překvapená.
Kniha je psaná takovým zvláštním stylem,ale rychle jsem se do ní začetla a nakonec musím konstatovat, že je velmi čtivá a vtipná.