Tao proti stresu

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

Levné knihy KMa - 2009
ISBN: 978-80-7309-541-3

Levné knihy KMa (2009) 978-80-7309-541-3 128

Tao proti stresu nabízí snadné techniky, které nám pomohou zbavit se napětí a obav, které prožíváme v naší mysli, těle a duši, za pomoci tří cest, duševního uvolnění, masírování a dýchání. Olson vyšel ze základní myšlenky: „Pokud se chceš naučit zbavovat se stresu, nech si poradit od někoho, kdo sám stresem netrpí,“ a popisuje nám, jak se i ten nejuspěchanější obyvatel Západu může vydat cestou těchto snadných cvičení taoistických mistrů a namísto pouhého zmírňování stresu se jej rovnou zbavit nadobro.

Naučte se Terapii šesti zvuků, kterou můžete praktikovat i ve své kanceláři mezi telefonáty nebo třeba během ranní dopravní zácpy. Ať už pomocí hnětení akupresurních bodů v průběhu obchodního jednání nebo při aplikaci hlubokého dýchání po celý den se vám podaří objevit dary klidu, zdraví a vyrovnanosti, který v sobě urkývají starodávné taoistické praktiky. Tao proti stresu obsahuje starobylé verše, instruktážní fotografie a realistické návody autora, které jak zkušeného taoistu, tak úplného nováčka naučí, jak žít bez stresu, který je ho plný. (Založil/a: Jananas)