Kouř a zrcadla

Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Brokilon - 2013
ISBN: 978-80-7456-170-2

Brokilon (2013) 978-80-7456-170-2 434

Původně mělo jít o nenáročný týden, lokace byla dokonalá, štáb na místě a scénář připravený. Vyskytl se ovšem zádrhel, s nímž nikdo nepočítal. V Caulfieldově domě skutečně strašilo! V této vile došlo v průběhu desetiletí k mnoha strašlivým vraždám. A žádné z obětí se evidentně nepodařilo uniknout do posmrtného života...
Vše začalo neškodným žertíkem – koneckonců, někteří z duchů byli pouhými dětmi. Následovaly potíže s technikou, podivné zvuky a Tonyho zjištění, že vidí a slyší mrtvé. S tím by se pravděpodobně dokázal vyrovnat. Každopádně už zažil mnohem děsivější a nebezpečnější situace. Ale to jen do chvíle, než kdosi prolil v domě krev. Byla to pouze drobná nehoda, ale úplně to stačilo.
Tony a většina herců i štábu se náhle stali vězni v domě, který již mnohokrát dokázal, že umí zabíjet. Jelikož Henry Fitzroy a Chester Bane nemohou proniknout bariérou, kterou kolem sebe dům vytvořil, nestojí mezi nimi a šílenstvím či smrtí nic než Tonyho zanedbatelné čarodějnické schopnosti... (Založil/a: DanielOsbourne)

Tanya Huff Tanya Huff
*??.??.1957

RenataHopsinka
  28. 11. 2014, 8:20
Od této knihy jsem nic zajímavého moc neočekávala, protože jsem četla první díl, který byl pro mě sklamáním. Musím však dodat, že kniha mě velmi překvapila a byla naprosto strhující. Uvěznění lidé bojující o život ve strašidelném domě? Tato knihy je napsaná tak čtivě, že otřepané klišé je skvělé.