Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Síla introvertů

80%
4 2
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Síla introvertů

Podtitul: Jak uspět ve světě, který přeje extrovertům


Originální název: Leise Menschen - starke Wirkung

Nejnovější vydání:
Grada - 2013
ISBN: 978-80-247-4735-4
Počet stránek: 224
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 5x v přečtených
v knihovně 3x v knihovně
k přečtení 25x k přečtení
právě čte 1x právě čte
si přeje 1x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Grada (2013) 978-80-247-4735-4 224

Konečně kniha, která se zabývá vnímavou polovinou lidí – introverty - se všemi jejich silnými stránkami a bariérami v komunikaci s druhými i sebou samými. Tato jedinečná publikace je vhodná pro všechny introvertní osobnosti, které díky ní pochopí sami sebe. Dozví se, jak skvělé jsou jejich silné stránky a přednosti, jako například vytrvalost, schopnost naslouchat nebo analytické myšlení – dovednosti, které jsou dnes potřeba více než kdy jindy. Introverti získají prověřené strategie a praktické tipy, jak řešit překážky vyplývající z jejich introvertní povahy, jak navazovat kontakty, jak jednat a vystupovat na veřejnosti. Pro extroverty kniha nabízí cenné informace pro pochopení introvertů a ukazuje, co se od nich mohou naučit – jak v soukromém, tak profesním životě. Velmi čtivá, zajímavá a dobře strukturovaná knížka obsahuje také mnoho testů, příběhů introvertních lidí či otázek a odpovědí, které vám pomohou na cestě vpřed. Využijte tuto příležitost a naučte se znát dobře sami sebe. (Založil/a: Eli.)

(více)  

Štítky

více  
Sylvia Löhken Sylvia Löhken

Další díla
Zobrazit další díla autora  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Introvert
100% 100% 100% 100% 100%
  28. 2. 2014, 19:19
Bezvadná věc. Líbila se mi zejména první část, kde je možné seznámit se s hlavními charakteristikami introvertních duší a s jejich potřebami. Ve druhé části je popisován osobní (rodinný), ve třetí pak profesní život ,,tichých lidí" s ohledem na jejich přednosti i deficity.
Tahle knížka mi hodně dala. Doporučuji k přečtení lidem s introvertními sklony, případně těm, kdo někoho takového mají ve svém okolí.
Lucy1994
60% 60% 60% 60% 60%
  28. 3. 2015, 22:12
Jsem silný introvert, znám se. A proto mi možná tato kniha tolik nedala. Přišlo mi, jako kdyby autorka psala pořád to stejné několikrát, jen trochu jinak. Do čtení jsem se musela spíše nutit, opravdu nevím, čím to bylo. Samozřejmě tam pro mě bylo něco nového, co jsem tolik nevěděla (ne že bych věděla všechno, jen jsem se introverzí zabývala už dříve, proto mě asi tolik věcí nepřekvapilo). Ty rady, které píše, se zdají být hodně užitečné, to se mi líbilo. Jen pro mě byly některé rady "mimo", protože nedělám v podobných zaměstnání, na které byly rady mířeny. Ale to se týká jen mě, ne všech. Myslím, že tato kniha dá hodně extrovertům, kteří chtějí porozumnět introvertům, protože ti v podstatě o ničem z toho netuší. Introvertům spíše prospějí pouze rady, ale jinak si myslím, že introverti ostatní věci (přednosti a překážky) dávno ví, ale zase dost možná o nich netuší ,a tak jim kniha otevře oči. No, kniha je to zajímavá, pro někoho určitě prospěšná! :)