Pozitivní myšlení

Pozitivní myšlení

Podtitul: Jak změnit svůj přístup a dívat se na život optimisticky

Originální název: Brilliant positive thin

Grada - 2013
ISBN: 978-80-247-4848-1

Grada (2013) 978-80-247-4848-1 176

Jak myslet pozitivně a vyhnout se negativnímu myšlení, které vás svazuje? Jaké techniky vám pomůžou rozvinout zdravé duševní návyky? Pomocí jakých jednoduchých kroků změníte své negativní pocity na pozitivní? Jak čelit obavám a úzkosti? Jak zvládnout hněv a podráždění? Jak se vypořádat s negativně uvažujícími lidmi a omezit jejich vliv na sebe? Pozitivně myslet neznamená radovat se z prohry či bolesti, ani ignorovat a přehlížet problémy, je to schopnost akceptovat veškeré vzestupy a pády života, cítit vděk za to, co máme, a dívat se do budoucnosti s optimismem a nadějí. Díky této knížce se pro vás pozitivní myšlení stane vlastním a více si užijete života se všemi jeho stránkami. (Založil/a: Eli.)

Sue Hadfield Sue Hadfield

Morreluc
  25. 3. 2015, 12:51
Nečekala jsem od této knížky příliš, ale příjemně překvapila. Několik rad si ráda vezmu k srdci, ale jak moc ukáže čas :-)
Odlehčené čtení, často jsem si říkala, jéé to také dělám...takže za mě doproručuji.
hanka24
  21. 9. 2014, 17:27
Přestože tyhle "rádce do života" moc nevyhledávám a často mi přijdou jako snůška rad k ničemu, tuto knihu doporučím. Našla jsem si tam pro sebe pár myšlenek, díky kterým se dokážu povznést nad víc věcí než předtím a zbytečně se nerozčilovat. Myslím, že si tam každý najde něco, co mu třeba pomůže zlepšit pohled na svět.