Dýchání pod vodou

Originální název: Breathing underwater

Moba - 2013
ISBN: 978-80-243-5535-1

Moba (2013) 978-80-243-5535-1 256

Nick je jedním z vyvolených. Studuje vysokou školu, je inteligentní, oblíbený, bohatý. Lidé si myslí, jak snadný má život. Až na jednu věc. Nick nikdy nikomu neřekl o otcově násilnické povaze. Když se Nick setká s Caitlin, myslí si, že se všechny jeho problémy vyřeší. Caitlin má všechno, co Nick kdy chtěl - je krásná, talentovaná a miluje ho. Najednou se všechno změní. Nick se musí smířit s tím, že mu jeho otec dal víc než jen zelené oči a peníze. V trýznivé cestě sebeobjevování se Nick dozví pravdu o sobě samém – věta „jaký otec, takový syn“ v sobě může skrývat i cosi děsivého.\r\n (Založil/a: Kůstka)

Alex Flinn Alex Flinn
*23.10.1966

Katniss Lavender
  21. 2. 2014, 14:57
Trošku mě zamrazilo, když mi došlo, že je tento příběh tak neskutečně reálný... Jak se může někdo chovat jako tyran a přitom si myslet, že dělá pro druhého to nejlepší? Přemýšlím, co je horší... zrůda, která ví, že je zrůdou a je jí úmyslně, nebo ta, která to o sobě neví... Skvěle napsané, stojí za přečtení... ;-)
Kačiska
  12. 5. 2014, 12:45
je velmi zvláštní pocit když se v knížce najdete .... sem ráda že tato kapitola je minulosti a mám skvělého milujícího přítele :) Knížku doporučuji moc se mi líbí :)
lowri.fi
  28. 9. 2016, 15:25
Perfektně sepsaný příběh. Při čtení mě mrazilo z toho, jak někdo prostě nevidí, co dělá. Jedna z knih, co by měla být hodně čtena. Odhaluje další z nebezpečných věcí, co se kolem nás dějí. Nejenom drogy a podobné závislosti jsou nebezpečné, ale i násilí dokáže mnoho zničit. Caitlin z tohoto příběhu ještě vyvázla dobře, je spousta jiných, co takové štěstí nemají.