Samota na síti

Samota na síti Originální název: Samotność w Sieci

Helion - 2004
ISBN: 83-7361-551-2

Helion (2004) 83-7361-551-2 288

"S@mota" - román tak moderní, jak jen to je možné: s internetem, s elektronickými letenkami, s dekódováním genomu a s SMSkami. Zároveň však také tradiční jako klasická love story. Román o lásce na internetu. O té největší, té vysněné, o takové, "u které si pobrečíme a zatají se nám dech". Až přečtete tuto knihu, budete vědět, že virtualita internetu je jen pouhá konvence a že e-mail a psaní doručené poslíčkem si ve skutečnosti nemusí být tolik vzdálené. (Založil/a: skjaninka)

Janusz L. Wiśniewski Janusz L. Wiśniewski
*18.08.1954

trpaslyk
  26. 8. 2010, 0:19
Děj této knížky vychází neodmyslitelně z doby, kdy se Internet teprve stával veřejně dostupným médiem a kdy se lidé teprve učili s ním pracovat a využívat jeho služeb, což už nám dnes může připadat jako dávná minulost, jde o příběh velmi krásný a silný. Netradiční forma psaní, něco jako "román v dopisech", ale převedeno do modernější internetové podoby, na některých místech zpomaluje děj, jinde ho ale zintenzivňuje. Předností jsou potom víceré pohledy na stejnou událost.
Velmi pěkná knížka.