Zabíječ elfů

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Polaris - 2009
ISBN: 978-80-7332-148-2

Polaris (2009) 978-80-7332-148-2 310

Trpasličí trolobijce Gotrek a jeho lidský společník Felix Jaeger se znovu setkají s čarodějem Maxem Schreiberem, aby se společně vrhli po hlavě do dalšího dobrodružství. Tentokrát musí čelit protivníkovi nad jiné nebezpečnému, temným elfům. Při pronásledování svých nepřátel se dostanou až do zrádného Moře spárů a tam jsou zajati a uvězněni v magické plovoucí pevnosti. Záhy zjistí, že nebude stačit jen uniknout z obklíčení tisíců temných elfů; bude také třeba zmařit jejich plány na zničení Říše a všech zemí Starého světa. (Založil/a: Aven)

antoniana
  13. 6. 2015, 16:08
Tento díl byl u mně tak na pomezí mezi 3 a 4*. Závěr byl vyloženě apokalyptický, archa se všemi možnými neřestmi, na které ani lidské myšlení nestačí, byla zajímavá. Vítala jsem návrat Maxe a Thanquola, ale neskutečně mě štvala Fraulein Pallenbergerová, tak vtíravou ženskou, aby člověk pohledal.
EndrjuS
  10. 10. 2011, 21:38
U téhle knihy jsem se vyloženě nudil, nějak to už není ono. Doufal jsem, že Gotreka nechají zemřít v nějakém epickém souboji, ale ono nic a série už má další dvě pokračování v češtině. Tak snad bude konec stát za to.