Na shledanou za 100 let

Na shledanou za 100 let

Podtitul: Minulý život na vlastní kůži

Poprvé vydáno celosvětově: 2001

Erika - 2001
ISBN: 80-7190-337-X

Erika (2001) 80-7190-337-X 111

V knize jsou zachyceny zážitky lidí, kteří prošli tzv. Regresí a nahlédli tak do některého ze svých minulých životů. Jejich příběhy jsou o to dramatičtější, že nejsou smyšlené a nesou pečeť přesvědčivé autenticity, která někdy svou otevřeností a nečekanými zvraty působí hororově. Hodnověrnost vybraných lidských příběhů završila autorka vlastní regresí, která přináší překvapivé odhalení - v jednom ze svých předchozích životů stála v blízkosti české spisovatelky Boženy Němcové a ovlivňovala její osud. (Založil/a: DanielOsbourne)

Eliška Jindrová Eliška Jindrová
*??.??.1947

MiriamBlahova
  7. 1. 2016, 14:56
Kniha se mi líbila. Jsou tady zajímavé věci, které donutí člověka přemýšlet nad otázkami života a smrti... Někdy mě napadalo, jestli si lidi nevymýšlejí, aby byli zajímaví a kniha byla poutavější než je - na druhou stranu, ať si! Lidi čtou vymyšlené příběhy a taky je to baví, takže proč hledat chyby tam, kde nejsou.