Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Šok z bohů

82%
4 20
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Šok z bohů Originální název: Der Götter Schock

Nejnovější vydání:
Ikar - 2007
ISBN: 978-80-242-1748-2
Počet stránek: 208
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 2x v oblíbených
v přečtených 45x v přečtených
v knihovně 20x v knihovně
k přečtení 2x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Ikar (2007) 978-80-242-1748-2 208

V knize Šok z bohů z roku 1992 brilantní vypravěč Däniken putuje historií všech kontinentů (počínaje rokem 1492 a konče žhavou současností) a se sugestivní naléhavostí podpořenou úctyhodnou vědeckou akribií dokazuje, že Zemi v minulosti dávné i nejbližší nesčetněkrát navštívila poselstva z cizích hvězdných soustav na záhadných létajících strojích. Na mnoha vzrušujících příbězích dokládá, jak oficiální orgány velkých států bojkotují seriózní výzkum těchto "návštěv" a stop, které po sobě zanechaly, a jak se leckdy i výhrůžkami snaží smést ze stolu důvěryhodná svědectví lidí, kteří se s UFO setkali. (Založil/a: marta-b)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Rames
60% 60% 60% 60% 60%
  6. 10. 2014, 11:29
60% hlavně pro autorovu schopnost zaujmout a pro pohled za který se my ostatní stydíme. Několik generací trvalo než jsme se zbavili závislosti na všem božském, konečně jsme si přestali vysvětlovat přírodní úkazy jako božská znamení a nyní autor tvrdí že neumíme pro svou racionálnost přijmout fakt, že nás mimoni navštěvovali v minulosti a zachovali nám stopy které my nechceme a neumíme pochopit.
Rozhodně stojí za přečtení!!!!!
rahzul
60% 60% 60% 60% 60%
  3. 1. 2016, 12:34
Se články Ericha von Dänikena jsem se setkal poprvé v Magazínu 2000 záhad (www.magazin2000.cz) a už tehdy mě zaujalo jeho silné přesvědčení, že ve vesmíru nejsme rozhodně sami a že emzáci naši planetu již mnohokrát navštívili, a to již ve starověku. Ovšem jeho tvrzení, že naše rasa je jenom výsledkem cílené genové mutace, kterou maj na svědomí právě cizí návštěvníci, mi přijde už hodně ujetá.. ale co kdyby..
Kdo se chce o tomto tématu dozvědět více, tak Šok z bohů je správná volba. EvD uvádí spoustu pramenů, ze kterých čerpal. EvD zmínil ta nejznámější setkání s UFO (manželé Hillovi, přistání ve Voroněži, atd.) a doplnil své poznatky ilustracemi a fotografiemi.
Kniha získána zdarma z knihovny a pro mě oddychovka spadající do kategorie Záchodové čtení.
dollyk
80% 80% 80% 80% 80%
  10. 9. 2016, 11:43
Vynikající postřehy z oblasti blízké sociologii a psychologii. Další důkazy o dávných astronautech mají různou váhu a některé se mi i přes zapojení veškerého pochopení a tolerance, které jsem byl v dané chvíli schopen, zdály přitažené za vlasy. Popis vimán a podobných strojů, proč ne, ale hledat mimozemšťany za vším? Byl Ježíš mimozemšťan? Mojžíš? Kdybych měl všechno brát doslova, tak lidstvo jako takové nic nedokázalo, protože všechny jen trochu geniální mozky jsou mimozemského původu. Pro mě lepší jeden pořádný důkaz, než deset podivně konstruovaných zprstuvycucaností. Jinak se mi kniha líbila. Cítím, že se dokážu ztotožnit s myšlenkou, že jsme potomky nebo učedníky cizích civilizací. Proč ne?