Buďme zdraví na jaře i v létě

Buďme zdraví na jaře i v létě Originální název: Buďme zdraví na jaře i v létě
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Jednoho dne jsem dostala nápad napsat sérii knížek podle ročních období – jaro, léto, podzim, zima. Právě teď vychází další titul z této řady – Buďme zdraví na jaře i v létě. V této knihovničce Vás chceme seznámit s ozdravnými postupy, jak si například celkově detoxikovat organismus, posílit žlučník a játra, odstranit únavu, zmírnit příznaky alergie a mnoho dalšího… Dále přinášíme nejrůznější ozdravné a zkrášlující receptury z čerstvých bylinek, ovoce a zeleniny. Společně se také oddáme vůni rostlin a kouzlu aromaterapie, přineseme i několik tipů jak relaxovat a začít žít v souladu s přírodou. Určitě se máte na co těšit! (Založil/a: alča87)

MarieB
  1. 2. 2016, 11:36
Paní Procházková je naprosto úžasná, mladá bylinkářka. Její útlé knihy rozhodně neznamenají, že v nich najdete pár receptů, popis pár bylinek a hotovo.
V knížce pamatuje na vše. Zdraví, ale i pleť, psychiku, opalování, jídelníček...
Mě osobně velmi zaujalo téma detoxikace. Tady je zmíněno několik druhů a naprosto perfektně popsáno jak třeba začít atp.. Dle mého nestojí za to dávat knihu do knihovny, je lepší ji mít vždy někde na pracovním stolku, nebo nočním stolku po ruce.