Skandální odhalení

Knižní klub - 1995
ISBN: 80-7176-141-9

Knižní klub (1995) 80-7176-141-9 490
Baronet (1995) 80-85890-14-3 490

Námětem knihy je sexuální obtěžování uvnitř firmy zabývající se počítačovou technikou, nezvykle je postiženým muž, nikoli žena. Zároveň velice pečlivě pomalu odhaluje taje firmy, vnitřní strukturu a konexe. (Založil/a: matrosh)

Pend
  8. 7. 2016, 19:28
Crichton rozhodně umí psát. Co se mi líbilo, je že se věnuje naráz několika oblastem - sexuální obtěžování, firemní praktiky a taky virtuální realita, která byla tehdy (polovina 90. let) považována za velice perspektivní. Takže se projevil i jako vizionář.
HELLBOY-DB
  2. 3. 2014, 18:23
Ke knize jsem se dostal, jako už u několika knih až po zhlédnutí filmu, ale i přes znalost děje mě kniha dokázala zaujmout díky ději, který měl spád i napětí. Přes tyto pozitiva ale nakonec zůstává hodnocení jen pod vrcholem, a to kvůli mírně přitaženému námětu. ===80%
maurarita
  1. 10. 2016, 14:58
Hezká kniha zabývající se sexuálním obtěžováním na pracovišti , která se zabývá počítačovou technikou .