Všechny jeho touhy

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Domino - 2013
ISBN: 978-80-7303-892-2

Domino (2013) 978-80-7303-892-2 400

Padesát odstínu šedi v bledě modrém. Jenom poněkud lépe napsaných:-) Katherina Hartová nemůže uvěřit svému štěstí: přijali ji do Knight Enterprises, jedné z nejslavnějších firem na světě!\r\n\r\n\r\n\r\nPo prvním setkání s Dominikem Knightem, ředitelem společnosti, kterého provází velmi skandální pověst, ale lehce znejistí – a vůbec to není kvůli práci. Dominikovi je dvaatřicet let, vlastním úsilím se stal miliardářem, má nezkrotné ambice a stejně nezkrotnou povahu. Kromě toho je neskutečně přitažlivý, a když chce, umí být i neodolatelně šarmantní. Kate ten muž připadá jako učiněný predátor. Ano, jiskří to mezi nimi přímo viditelně, ale ona bude opatrná. Vždycky ho přece může opustit, kdyby si začal klást nepřiměřené požadavky! Kate ovšem neví, že rozhodovat o podobě jejich vztahu jí vůbec nepřísluší. Dominic Knight v ní totiž nalezl nový objekt svého zájmu – a je zvyklý pokaždé získat vše, čeho se mu zachce. (Založil/a: Laponka)

chrispe
  14. 8. 2014, 10:34
Škoda, že tu není komentář od někoho, komu se to opravdu líbilo a hodnotil třemi a více hvězdičkami. Ten bych si přečetla s chutí (bez ironie). Ty dvě věty na zadní straně přebalu mě vlastně pobídly k tomu, abych tu knihu otevřela - takže dobrý marketingový tah. Ale jestli je zvlášť ta druhá pravdivá... o tom by se asi jeden hádal. Ale teď k obsahu. Nudila jsem se a to je fakt. Taky přiznávám, že jsem měla nutkání knihu odložit, ale pak jsem se spokojila jen s tím, že jsem prostě přeskočila pár odstavců (paradoxně těch, které tuhle knihu dělají knihou ve svém žánru). Bylo tam hodně popisů budov, místností, jídla, Dominikova chladného pohledu a stimulace bodu G. Hlavní hrdiny to k sobě přitahovalo tak silně, že podlehli svým vášním, aby pak mohli přemýšlet o tom, že to fakt, ale fakt nemá smysl. Na sto stranách by to asi bylo lepší. (A teď koukám, že jsem měla nějakou zkrácenou verzi :D protože ta kniha, co jsem měla v ruce, rozhodně neměla 400 stran, jak je psáno tady na cbdb.)
Celupka
  11. 5. 2014, 8:46
Tuto knihu jsem nebyla schopná dočíst, vzdala jsem to po 50 stránkách. Dialogy jsou stupidní, místy nedávají smysl. Jak může nakladatel na zadní obálku knihy napsat přívlastek "padesát odstínů šedi, jen lépe napsaných"? Šeď je oproti tomuhle hrůzostrašnému počinu zlato. Už dlouho se mi to nestalo, že bych něco nedočetla, ale na tři díly opravdu nemám.
Eviickaaa
  17. 2. 2014, 21:51
asi každej ví už od obalu, co od takový knihy čekat :) nikdo v ní nesmí hledat hloubku nebo literární dílo století, tyhle knihy jsou psaný pro to aby se člověk na chvilku odreagoval. Vzít do ruky takovej typ knihy a čekat, že najdu veledílo je blbost. Dalo by se to přirovnat k televizním telnovelam - naprostá blbost, dialogy neuvěřitelně trapný, ale člověk u nich sem tam skejsne a naprosto bezmyšlenkovitě na ně čučí - proč? - protože se odreaguje u naprostý kraviny u který vypustí a nemusí na nic myslet - na tom jsou postavený tyhle knihy - padesát odstínu, nespoutaná atd.... všechno na jedno brdo, naprosto nereálný, přeslazený, někdy je hl. hrdina větší magor někdy menší, hrdinka naivní slepice s psychickýma problémama nebo bez, ale lidi to čtou - i když to stokrát okomentujou jako hrůzu, dokonce přečtou i druhej a možná třetí díl (i když u padesáti odstínu jsem ten tředí dala jen v angličtine, v čestině bych z něj trčela půlku dne u toalet. mísy :) ) .... No nic ...takže by se tyhle knihy měli bodovat podle jejich úrovně- nemůžeme je srovnávat ani s červenou knihovnou, natož s něčím na úrovni....
Tahle kniha, ve srovnání s jinýma, nebyla nic moc napsaná. Erotika byla celkem odfláklá, když autorka nevěděla jak co posat prostě všechno shrnula do G-bodu. Šlechtí jí akorát to, že tam nezmínila vnitřní bohyni. S intelektem, který prokazuje hlavní hrdina, se člověk divý, že se z něj stal milionář. Chybí tam trošku realný myšlení, což by tý knize určitě neuškodilo. Žádnej novej nápad, zvrat - všechno stejný jen zabalený do jiného obalu - což autorku taky nešlechtí. Jediný, že hl. hrdinka nebyla uplně blbá, ale zase byla uplně debilně (že to tak musim říct) temperamentní... no za mě: neoriginální, zdlouhavý, nudný, ale druhej díl si přečtu protože prostě proč ne? :) odreaguju se a hlavně když něco začnu číst, prostě potřebuju vědět, jak to skončí .... u tohodle žánru prokletí
ssassi
  17. 5. 2014, 11:30
sice jsem věděla, co od knížky čekat, ale i tak jsem byla docela zklamaná. pro mě to žádné extra vzrůšo nebylo, zpětně po několika měsících ani pořádně nevím, o co tam šlo. myslím, že to bylo ještě o třídu horší jak padesát odstínů... a to je co říct :-D
martinexa
  23. 9. 2013, 11:52
Pro mě to bylo opravdu utrpení. Z hrdinky zase autorka udělal naivní nánu a z chlapa sobeckého zmetka. Čekala jsem něco víc, ale nestálo to za to.
Pavlinga
  26. 8. 2014, 6:47
Tak jsem se do tehle knihy taky spustila a opravdu lituju. Autorka chvilemi nevedela ani o cem pise. Napr. Jak muze Dominik rict o Kate, ze se nerada hada, kdyz je neustale v opozici. Na 50 odstinu to nema ani zdaleka. A jestli muzu doporucit knihy tohoto stylu tak je to Bozsky bastard, cizinec a hrac. ;-) Ty jsou fakt bozi!!!! :-)
Nika17
  16. 9. 2013, 9:10
Naprosto souhlasím se Silvinou. Nudné dialogy, nepochopitelné scény a některé myšlenkové pochody "inteligentní" hlavní hrdinky taky stály za to.
Silvina
  9. 9. 2013, 11:55
Opravdu nechápu, čím si tato knížka zasloužila hodnocení "poněkud lépe napsaných padesát odstínů"... Odstíny rozhodně nejsou žádný literární klenot, ale toto byla navíc ještě neskutečná nuda - naprosto neoriginální příběh, jak si zazobaný, úspěsný a krásný chlápek vyhlídne tuctovou, ale chytrou a nezávislou holku. Až do konce jsem doufala v nějakou odchylku, podle které si tuhle knížku budu pamatovat a díky níž nesplyne s Odstíny, Nespoutanými, Nahými, Božskými Bastardy atd., atd. Nezdařilo se.