Pád

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Baronet - 2013
ISBN: 978-80-7384-745-6

Baronet (2013) 978-80-7384-745-6 384

Když Gabe Hamilton spatřil Miu Crestwellovou na galavečírku při příležitosti otevření jeho nejnovějšího hotelu, okamžitě věděl, že za to, po čem touží, skončí v pekle. Mia je přece mladší sestřička jeho nejlepšího přítele, jež vyrostla v překrásnou ženu. A Gabe čekal už tak dlouho.

Mia o Gabeovi sní už od doby, kdy se coby dospívající dívka zamilovala do nejlepšího kamaráda svého bratra. Co na tom, že je Gabe o čtrnáct let starší? Mia ví, že je naprosto mimo jeho ligu, ale přesto ji přitahuje stále víc. Nyní je dospělá a nemá sebemenší důvod, proč své nejtajnější touhy neuskutečnit.

Gabe ji vtáhne do svého provokativního světa a Mia si uvědomí, že mnoho neví ani o něm, ani o tom, jak vzrušující jeho požadavky mohou být. Jejich vztah je intenzivní a vášnivý, ale ve chvíli, kdy překročí hranici dělící tajný poměr od něčeho mnohem hlubšího, hrozí, že se jejich vztah dostane na veřejnost – zradou mnohem intimnější, než si oba kdy dokázali představit. (Založil/a: Laponka)

Evelýny
  28. 3. 2015, 0:00
Žádné veledílo to tedy není, ale pár zajímavých pasáží se tam najde. knihu bych svým přátelům nedoporučila.
Margret
  19. 10. 2014, 16:45
Obsahuje spoiler spoiler Další z knih, kde hrdinka je prostě až moc povolná. Mám ráda, když se aspoň na chvíli můžu s hrdinkou ztotožnit, ale ani trochu nedělat cavyky, to by mi nešlo... Tuctový americký konec bych klidně zmírnila.
Hellix
  29. 1. 2014, 14:00
Klasika, ona po něm touží, on touží po ní a vše se točí kolem nich. Je tam pár věcí, které opravdu nečekáte... což mě celkem dostalo. V tom je kniha zajímavější. Dávám 70%