P.S. Psové

P.S. Psové

ISV - 2002
ISBN: 80-86642-01-1

ISV (2002) 80-86642-01-1 112

Reedice jedné z nejžádanějších a samotným autorem z jeho díla nejvíce ceněných knížek, v níž v krátkých brilantních úvahách staví proti moderní lhostejnosti a sobectví zaujaté hledání dobra, pravdy a smyslu života. Tato útlá knížka se může stát opravdu moderním desaterem pro všechny, kdo mají zájem o filozofii a ekologickou etiku a komu není lhostejný osud této planety. (Založil/a: Nika_D)

nataliethomp
  20. 6. 2016, 17:19
Knihu jsem četla již podruhé, a i podruhé na mě udělala velký dojem. Kniha nutí k zamyšlení se nad tím, jak zacházíme se svým životem, se svou přírodou, se zvířaty, s planetou, kterou "nám dal Bůh, nebo nám byla dána." Kniha má v sobě neuvěřitelné kouzlo a nese v sobě přesvědčení o tom, že život je dar a měli bychom si ho nesmírně vážit, tak jako každého daru. Musím říct, že tato kniha mě neskutečně vnitřně inspirovala a zanechala ve mě pocit, který ještě žádná kniha nezanechala. Rozhodně doporučuji k přečtení, stojí to za to.