Jediné, na čem záleží

Jediné, na čem záleží

BETA Dobrovský - 2013
ISBN: 978-80-7306-000-0

BETA Dobrovský (2013) 978-80-7306-000-0 264

Série knih Rozhovory s lidstvem nabízí lidem na celém světě konkrétní, velmi specifický pohled na život a na naši úlohu v něm, ale zároveň čtenáře vybízí, aby jej komentovali, reagovali, podělili se o své myšlenky a názory a pomáhali tak lidstvu přepsat svou vlastní kulturní historii. Je jasné, že příběh, který teď individuálně i kolektivně na této planetě prožíváme, je pro velikou většinu z nás velmi nepříjemný a nepříznivý. Pokud se rozhodneme změnit svůj každodenní prožitek času, který na této planetě strávíme, zjistíme, že pro nás bude mimořádně přínosné soustředit se na to jediné, na čem záleží. Tato myšlenka se opakovaně objevovala už v sérii knih Hovory s Bohem, ze které pramení i obsah této knihy – včetně poselství o tom, že myšlenky zde obsažené předkládáte sami sobě pomocí metafyzického „triku“, díky kterému můžete předstírat, že čtete, co napsal někdo jiný. (Založil/a: Laponka)