Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

101 způsobů jak mučit manžela

47%
2 3
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

101 způsobů jak mučit manžela

Nejnovější vydání:
Práh - 2013
ISBN: 978-80-7252-446-4
Počet stránek: 216
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 3x v přečtených
v knihovně 2x v knihovně
k přečtení 7x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Práh (2013) 978-80-7252-446-4 216

Už zase zapomněl na vaše narozeniny. Jeho oblečení se válí po celém bytě. Zatímco vy nevíte, kam dřív skočit, on sedí na gauči přilepený k bedně. Je čas si to přiznat. Každý, i ten nejdokonalejší muž si občas zaslouží trochu potrestat. A když to vážně přežene, je jen jedno správné řešení – mučení! Soužití s mužem není každý den procházka růžovým sadem. Je potřeba zachovat si duševní zdraví a čas od času se pobavit na jeho účet! V této ďábelské knize najdete řadu mazaných způsobů, jak svého miláčka donutit, aby žadonil o slitování. Schovejte ovladač od televize, vypijte mu poslední pivo, jděte na oběd se svým ex, řekněte mu před odchodem do práce, že si večer musíte promluvit,… a pak už si jen vychutnávejte své vítězství. Kniha 101 způsobů, jak mučit manžela by neměla chybět v knihovně žádné kurážné ženy. (Založil/a: alča87)

(více)  

Štítky

více  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Dumbicek
60% 60% 60% 60% 60%
  17. 5. 2016, 7:42
Dostala jsem jí k Vánocům jako dárek. Zábavné čtení, které se ovšem nedá brát vážně. Myslím, že ve spoustě bodů se najde každá(ý), takže se člověk musí pousmát. Ovšem vyzkoušet některá mučení tak už dlouho vdanou paní nezůstanu.
Jitka_Roškotová
60% 60% 60% 60% 60%
  2. 2. 2016, 22:26
Kniha 101 způsobů jak mučit manžela patří mezi knížky, které vás upoutají na první pohled. Má velmi povedenou obálkou a krásné grafické zpracování. A i když byla označena piktogramem pro humornou literaturu, přesto mě překvapilo, že je v knihovně zařazena mezi naučné knihy. Že by bral návod na mučení manžela někdo skutečně vážně? P. S. Když si budete knížku půjčovat v knihovně, připravte se na velmi zvláštní pohledy některých knihovnic, které vás budou z knihovny vyprovázet…

Jsem vdaná už více než 3 roky a moc dobře vím, že žádný manžel, včetně toho mého, není ideální a žádné manželství není jen procházka růžovým sadem. Každý manžel umí svou ženu občas pěkně rozčílit, ať už tím, že se jeho oblečení válí po celém bytě, že občas zapomene na nějaké to výročí nebo koukáním na televizi, když zrovna potřebujete pomoct s úklidem bytu. Ale že by si za to zasloužil právě mučení?

Už od začátku musíte brát knížku s nadsázkou a jen pro pobavení. Pak se celkem zasmějete a dokonce zjistíte, že některé typy mučení běžně praktikujete, i když by vás nikdy nenapadlo je za mučení vůbec považovat. Já jsem se nejvíc poznala v mučení č. 34 "Vyhlaste manželovi válku termostatem". V naší domácnosti je skutečně velmi těžké shodnout se na teplotě, která by byla příjemná nám oběma. Mně je většinou hrozná zima a manžel se potí, jaké je mu horko.

"Ctihodnosti, během manželství s touhle necitelnou zrůdou trpím chronickým zápalem plic a vinou omrzlin jsem přišla o tři prsty na nohou. Miluju ho, ale už vážně odmítám spát výhradně v kožichu. Chci svobodu."

Sama manželovi často vyčítám, že kvůli němu mám neustále rýmu :-) Autorka pro tyto případy radí použít strategii "studených chodidel". Tu běžně používám, ale na mého muže nijak nefunguje. A obávám se, že tak by to bylo s většinou autorčiných rad…

Neřekla bych, že muži budou prosit o slitování, když se budete řídit autorčinými radami. Muži totiž ve většině případů nejsou úplně hloupí a spíše by se dost divili, co to mají doma za potvoru. Některé mučící techniky by mohly vést dokonce přímo k rozvodu. Který manžel by doma snesl ženu, která mu vyhází věci z okna nebo mu doma připravuje pasti, aby například uklouzl ve vaně?

Jinými metodami by ženy naopak potrestaly spíše samy sebe, než svého manžela. Nebo si snad myslíte, že vytetovaným obočím nebo obědem se svým ex skutečně potrestáte jeho a ne sebe?

Sečteno podtrženo: příručka je napsaná čtivě a humorně, ale je nutné ji brát skutečně pouze pro pobavení, nikoli jako skutečný návod k psychické nebo fyzické likvidaci manželů. Já po přečtení všech možných i nemožných mučících technik manžela rozhodně mučit nezačnu. Alespoň ne víc, než jsem to nevědomky dělala doposud ;-)

S tímto veselým čtením asi nejvíce uspějete jako s dárečkem pro natěšenou budoucí novomanželku na rozlučce se svobodou.

Maria Garcia-Kalbová je uznávaná rozhlasová moderátorka, která již 15 let působí v New Yorku. I ve své práci se snaží povzbuzovat páry, aby pomocí drobných mučících technik dosáhly harmonického soužití. Za manžela Andrewa je prý šťastně vdaná již 12 let a všech 101 technik na něm čas od času praktikuje. Ale zeptal se někdy někdo na manželské štěstí také Andrewa…?